VARROSET FAMILJA PESË ANËTARËSHE

T7
Aufrufe 133 381

KOMMENTARE

 1. Fhvhnn Vvbvbn

  Fhvhnn VvbvbnVor 4 Tage

  Tragjike

 2. Στελλα Τσαρτσανη

  Στελλα ΤσαρτσανηVor 6 Tage

  Pa fjal😟😟

 3. Bedrije Hoxha

  Bedrije HoxhaVor 7 Tage

  Shqiptart kerret e veta nuk i mirmbajn e leje ma kerrin me qera ata si ti nxjerrin paret qe e kan ble ma nuk nin askush

 4. Dhurata Sulaj

  Dhurata SulajVor 8 Tage

  O zot ca tragjedie madhe nuk gjen fjale per te shprehur keqardhjen qofte dheu i lehte per ta 😢😢😢u shtuan dy engjej te vegjel mes yjeve qe e lane shpejt kete bote ❤❤bashke me te dashurit e zemres tyre 😢😢😢

 5. Добар дел на градот и Rajana

  Добар дел на градот и RajanaVor 5 Tage

  o zot i madh sa duron njeriu i mbulon ne dhe me te dashurit e jetes prap mundohet ta jetoj jeten o i madhi zot fal durim ne gjith familjet e sprovuara amin

 6. Isak Asipi

  Isak AsipiVor 9 Tage

  Allahu i meshiroft i gzoft me xhenet

 7. mimoza ndoj

  mimoza ndojVor 9 Tage

  O Zot i madh cfar tmerri te degjosh ngjarje te tilla ,te shuhet e gjitha familjen ,ku jane qeveritaret qe nuk mendojne per rruget qe ju mungojne sinjalistikat si Kosove ashtu edhe ne Shqiperi ,por mendojne vetem per te mbushur xhepat e tyre.Zoti jua ndicofte rrugen drejt parajses.🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 8. nora niti

  nora nitiVor 9 Tage

  kushllime

 9. nora niti

  nora nitiVor 9 Tage

  ngishllime

 10. Mirzeta Smailagic

  Mirzeta SmailagicVor 9 Tage

  Alah da im da denet tuga

 11. Drita Gashi

  Drita GashiVor 9 Tage

  Zoti gjenete ishallla ngushllime familjarve

 12. Test 123

  Test 123Vor 9 Tage

  Allahi ne gjeneet families ngushellime

 13. Afrim Afrim

  Afrim AfrimVor 9 Tage

  O Allah subhanallah xhenetin dhurova familes durim

 14. Boss 1 Boss 1

  Boss 1 Boss 1Vor 9 Tage

  Rregullat e Komunikacionit mungojn !!! Ma shum kontroll te Policis !!! Edhe ma pak Tolerime me tngjofshëm. Siq jan Shoki Daja Kusha Tezja etj.! NGUSHLLIME KSAJ FAMILJE.! Rast shum i ran..

 15. Dani Boss

  Dani BossVor 10 Tage

  Gushlime

 16. Bullaku Juppi

  Bullaku JuppiVor 10 Tage

  Allahu xhente e pas qu gjith e Familjes Gushllim se poll eshte veshtir kjo situst mu shym nje familje. Vetum se i luss gjith MRRGIMTAR mos vozit shpejt se nuk i njofin rruget kosov ata Mir edhe e 2 kita qa marri kerr me Qira duhet me dit se nuk e njef ate kerr mir a ka prish keshty qe mos vozitni prr mbi 100 orë din se pushim keni shku mos gutni rrug kalon pushim me qeff edhe didom kur jen me familj kerr mos vozitni shpejt per gjith rrespekt Allahu ju rujt gjithve

 17. Edam M Honesto Neziri

  Edam M Honesto NeziriVor 9 Tage

  Bullaku Juppi 🖒🖒🖒🖒🖒🖒

 18. Dianeta Gjuzi

  Dianeta GjuziVor 10 Tage

  O zot sa gjynof 😥

 19. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 10 Tage

  Oj gazetare pse e permend qe e ka huazu mjetin jan shu tan familja.Ti te vije marre qe thu me nji mjet te huazum.Po na dhimben njerzit spo na intereson oer mjetin iblem apo i huazum marre marre te keni.

 20. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 9 Tage

  Xhavit Bylbili Zoti ju rujt udhtim te kandshem Zoti i rujt gjith udhtaret.

 21. Xhavit Bylbili

  Xhavit BylbiliVor 9 Tage

  Fatima Ismaili zoti qoft me neve dhe gjith popujt tjer po kujdesi esht gjithcka, qe duhet te kemi kujdes. ju uroj pushime te kendshme nqs jeni apo keni me shku..

 22. Xhavit Bylbili

  Xhavit BylbiliVor 9 Tage

  Fatima Ismaili edhe un jetoi jasht dhe kam shum kujdes kur voziti per kosov se vertet eshtcrrug e gjat ama duhet ber kater sy se vjenvtjetri e te fshin edhe pse nuk je ne faj..

 23. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 9 Tage

  Prej gzimit se po shkojm vendlindje ithojsha pusho jo jo qe edhe pak gati ndoni aksidenti me shku krej me u pervlu nanat tona te dashura.

 24. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 9 Tage

  Xhavit Bylbili Zoti i rujt gjith uthtaret se krejt mekujtohet njiher burrimim i dashur ka vozit gati se ekish pas zan gjumi por skaqen ditajon me u pervli nanat tona te dashura.

 25. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 10 Tage

  Allahu i pranoft ne xhenet e familjarve jav dhasht durimin.

 26. Dresden City

  Dresden CityVor 10 Tage

  O zot po 5 me lind esht shum jo ma me dek o zot qojav sabrin se shum ron

 27. Sonila Hykaj

  Sonila HykajVor 10 Tage

  Zoti i pranoft lutjet tona per ket familje.....ngushellimet e mija te sinqerta familjarve per ket humbje te madhe

 28. Fatima Ismaili

  Fatima IsmailiVor 9 Tage

  Sonila Hykaj Amin JARABI zoti i pranoft lutjet e tegjithve i pranoft ne xhenet.

 29. Mane Seferqaj

  Mane SeferqajVor 10 Tage

  Nkushllime familja sadikaj zoti ngjenet

 30. Rizvani Elvis

  Rizvani ElvisVor 10 Tage

  All-llahu i Shpërbleft Me Xhenetin Firdauz gjithashtu familjes Ngushllime nga Zemra 😢

 31. Valdrin Rexhepi

  Valdrin RexhepiVor 10 Tage

  Zoti ngjenet

 32. anis le babouin

  anis le babouinVor 10 Tage

  Po sha o ka na intereson mo me dit kush o kon fajtori ka shku komplet familja e ju doni me dit kush i ka fajet O zot qojav gajretin familjarve te tyne sa rast i ron e viktimat ishalla ne gjenet 😢😢

 33. A h

  A hVor 10 Tage

  Allah pranoj lutjet tona per kete familje qe u shua 🙏 Engjujt e vogel pushoni bashk me prinderit😭 Ngushllime familjes inshAllah Allahu ja u lehteson dhimbjen se shume veshtire e ndajme dhimbjen me ju.

 34. Maki13 Meki

  Maki13 MekiVor 10 Tage

  ALLAHU EN XHENET JARA BI.

 35. Shukrije Bajrami

  Shukrije BajramiVor 10 Tage

  Allahu ne gjente

 36. Sonila Hykaj

  Sonila HykajVor 10 Tage

  Shukrije Bajrami Amin

 37. Lirije Bytyqi

  Lirije BytyqiVor 10 Tage

  Allahu ne gjenet ishalla pushoni ne paqe ishalla ne gjynet zoti ju qon 😭😭😭