Süreç Film

Süreç Filmcilik, televizyon sektörü için yerli yapım üretimine başladığı 2001 yılından bugüne; Türk halkının beğenileri doğrultusunda Türkiye’nin önde gelen oyuncu, yönetmen ve senaristleriyle çalışarak dramalar hazırlamaktadır.
Başta Perran Kutman ve Kadir İnanır olmak üzere Türkiye’nin sayılı sanatçıları olan Oktay Kaynarca, Tamer Karadağlı, Mehmet Akif Alakurt, Tarık Papuççuoğlu, Gülben Ergen, Gökhan Özen, Emre Altuğ, Okan Yalabık, Sinem Kobal, Pınar Altuğ ve Tardu Flordun ile çalışmanın ve izleyici ile buluşturmanın keyfini yaşadık.
Çok kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri olan Süreç Filmcilik, dizi projelerini hazırlarken Türkiye’nin önde gelen senaristleri Gani Müjde, Tayfun Güneyer, Gamze Özer ve yönetmenleri Tarkan Karlıdağ, Faruk Teber, Ümmü Burhan ile birlikte çalışmaktan büyük keyif almıştır.

KOMMENTARE

 1. First Spring Sun

  First Spring SunVor year

  Alemin Kıralı Soundtrack Müziklerini yükleseniz lütfen Alemin Kıralı Dizisinin Dizi Müziklerini yükleseniz lütfen yüklerseniz abone olucam söz!

 2. Yusuf Yorulmaz

  Yusuf YorulmazVor 2 years

  Hocam Yahşi Cazibee HD yükler misiniz?

 3. Mehmet sarısakal

  Mehmet sarısakalVor 2 years

  Kehribar dizisinin müziklerini ve jeneriklerini yükleyin lütfen dizi müzikleri çok güzel, en azından başkasının yüklemesine izin verin bir çare bulunuz lütfen..

 4. Rüsgyar Risov

  Rüsgyar RisovVor 2 years

  selena dizisinide sürecfilm yapmis ama burda selena dizisi yok????

 5. Nuray

  NurayVor 2 years

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬@@@▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 6. Bartinli Benim

  Bartinli BenimVor 3 years

  Yahsi Cazibe nin bölümlerini yüklermisiniz Ilginiz icin tesekkür

 7. Erman Baba

  Erman BabaVor 3 years

  lütfen kiraz mevsimi devam etsin